Všetky články

Sprievodca bezpečným stávkovaním: Čo robiť a čo nerobiť

Hazardné hry by sa mali považovať za zdroj zábavy a nie za zdroj príjmu. Niektorí hráči sa stanú závislými, a tak sa hazardné hry premenia zo zábavnej činnosti na skutočný problém.

Futbalové predpovede a tipy na stávkovanie

Vyhrávať futbalové zápasy je cieľom alebo snom každého online hráča v Taliansku.

4 spôsoby, ako znížiť kŕčové žily a začať sa opäť cítiť aktívne

Celý deň ste boli na nohách, ste unavení, bolí vás to a trápi. Možno ste si dokonca všimli, že vaše žily opuchli a stali sa bolestivými.

Věšák na klíče - užitečná vychytávka, která se bude hodit v každé domácnosti!

Věšák na klíče je nepostradatelný v každém domě a bytě, bez ohledu na to, kde bydlíte.

Špecializácia MBA – manažment obchodu

Stať sa dobrým obchodníkom nie je jednoduché. Vo svete, kde je nadmiera tovaru a veľká konkurencia, to chce naozaj mimoriadne zručnosti. Práve na skúsenosti v domácom i zahraničnom obchodovaní je zameraná špecializácia MBA – manažment obchodu. Štúdium MBA tejto problematiky je veľmi obľúbené, pretože dobre predať svoje tovary alebo služby je základ úspechu firmy. V dnešnej dobe existujú najrôznejšie nástroje marketingu, ktoré predaj tovaru podporujú. Svet elektronických komunikácií pomáha predávať tovar po celom svete. Ale poznáte všetky možnosti?

Autopůjčovna Hradec Králové – auta místo tramvají

Každý, kdo navštíví Hradec králové, jistě si všimne tramvajových kolejí, které vedou přes centrum města, avšak samotné tramvaje nikde nenalezne. Vemte si vozidlo od naší autopůjčovny a rozjeďte se po městě, abyste se sami o tom přesvědčili.

Dobrý nápad nie je všetko. Robte biznis chytro

Posledné roky vzniká na Slovensku a v Čechách množstvo zaujímavých projektov. Ľudia realizujú svoje sny a často dokonca prechádzajú zo zamestnania na ,,voľnú nohu“. Nové spoločnosti vyrastajú ako huby po daždi a rýchlo sa rozširujú. Na začiatku stačí dobrý nápad a šikovný marketing. Čo však robiť, aby ste si firmu udržali a generovali zisky?

Chorvatsko: Ubytování v soukromí pro rodiny s dětmi

Strávit dovolenou na místě podle svých představ je přáním každého z nás. Proto když člověk najde to pravé místo, ne vždy se mu ho chce opouštět a hledat – možná neúspěšně – jinde.

Fedora Flašíka previezli vo vážnom stave z bratislavskej do pražskej nemocnice

Podnikateľa Fedora Flašíka známeho vďaka politickým kampaniam pre HZDS či Smer hospitalizovali pred niekoľkými týždňami v nemocnici po tom, ako sa mu zhoršil zdravotný stav.

Premiéri Česka a Belgicka vyzvali lídrov EÚ, aby zvážili sankcie na Rusko za zasahovanie do eurovolieb

Petr Fiala a Alexander De Croo adresovali list predsedníčke europarlamentu, šéfke Európskej komisie a predsedovi Európskej rady. Píšu v ňom, že je vhodný čas na zavedenie nového režimu reštriktívnych opatrení EÚ na boj proti škodlivým aktivitám Ruska.

V Kongu zadržali bývalého námestníka riaditeľa SIS Borisa Beňu

V roku 2021 bol Beňa odsúdený na trojročný trest s podmienečným odkladom na päť rokov za korupciu a vynášanie informácií.

Začal sa mimoriadny samit EÚ. Lídri sa zaoberali najmä napätím medzi Izraelom a Iránom

Lídrov členských krajín EÚ prijal v belgickom Kráľovskom paláci kráľ Filip. Prioritne mali účastníci diskutovať o ekonomických témach, ich pozornosť sa však obrátila na napätie na Blízkom východe.

Ráno bude na mnohých miestach mrazivé, dážď alebo prehánky sa očakávajú už len ojedinele na severe

Medzi rozsiahlou tlakovou výšou nad východným Atlantikom a západnou Európou a rozsiahlou tlakovou nížou nad východnou Európou bude do našej oblasti pokračovať od severu prúdenie chladného vzduchu.

Vojna na Ukrajine: Ukrajina útočila dronmi a raketami na ciele v Rusku a na Kryme

Ukrajina útočila dronmi aj na továreň v Kazani, v ktorej sa vyrábajú a opravujú strategické bombardéry Tupolev.

Ropa zlacnela, Američania majú veľké zásoby

Ceny ropy klesli o takmer 3 %. Sena Brentu skĺzla pod 87,50 USD za barel. Zásoby v USA vzrástli na dvojnásobok očakávanej úrovne.

V chorvátskych parlamentných voľbách vyhrala strana tamojšieho premiéra, naznačil exit poll

Stredo-pravicová Chorvátska demokratická únia by podľa exit pollu mala v parlamente 58 mandátov. Na druhom mieste skončila stredo-ľavicová koalícia Rieky spravodlivosti, ktorú vedie Sociálnodemokra­tická strana prezidenta Zorana Milanoviča.

Konzervatívci sa nesmú obetovať pre Roberta Fica. Je to falošný spojenec (komentár Martina Behula)

Hodnotovo majú kresťanskí demokrati bližšie k Smeru než k liberálnym progresívcom, s ktorými spolupracujú. Keby Smer menej rozkladal právny štát, bol by ich prirodzeným koaličným partnerom.

Z križovatky Bajkalská - Trnavská by policajti mali odísť vo štvrtok. Dopravu tam riadia už niekoľko dní

Nefungujúca cestná svetelná signalizácia na frekventovanej križovatke robí starosti vodičom aj iným účastníkom cestnej premávky.